Dom

Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd.

profil firmy

Jako producent zewnętrznych elementów samochodowych, mamy dużą przewagę w zakresie stopki na dach samochodu, chroniącej belkę, a reputację i jakość zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

 

 

 

Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd jest profesjonalnym producentem specjalizującym się w rozwoju modernizacji dachu samochodu i bagażnika samochodowego.Firma została założona w 2009 roku i znajduje się w pięknym i bogatym południowym brzegu rzeki Jangcy, słynnym mieście krajowych części parowych i ciernych oraz starożytne miasto Mencjusz, starożytne miasto historii i kultury.

 

Obecnie teren fabryki zajmuje powierzchnię 6000 metrów kwadratowych, warsztat produkcyjny ma 12 tysięcy metrów kwadratowych i posiada wielu doskonałych specjalistów w zakresie projektowania i produkcji, a także zaawansowany profesjonalny sprzęt produkcyjny. zespół badawczo-rozwojowy i ma miejsce w dziedzinie produkcji bagażnika samochodowego.Ludzie z łodzi deszczowych opracowali serię wysokiej klasy bagażników samochodowych.

 

Dzięki naukowym decyzjom i pierwszorzędnemu zarządzaniu firma Yuhang w pełni wykorzystuje zalety personelu technicznego i operacji kapitałowej, stale zwiększając skalę produkcji i podnosząc poziom wyposażenia, wprowadzając zaawansowane urządzenia produkcyjne w Niemczech, Korei i Korei. sukcesywnie w innych branżach i dokonał stałego skoku w koncepcji projektowej i jakości produktu.Firma Raining przeszła już testy certyfikacyjne TS16949 i IS09001, w oparciu o jakość produktu i jakość usług oraz współpracę z kilkoma znanymi markami producentów samochodów w Chinach.W 2016 roku stała się dostawcą dwóch klas samochodowych części zamiennych słynnej fabryki maszyn grupy samochodowej w innych krajach.

 

 

Yuhang jest zaangażowany w niezależne opracowywanie nowych produktów, takich jak dekoracje dachowe samochodów, i ciągłe zwiększanie konkurencyjności przedsiębiorstw.Dzięki eleganckiemu i zwięzłemu wyglądowi, mocnej i stabilnej jakości,

 

Firma Yuhang Co., Ltd. opracowała i wyprodukowała własne produkty do przeładowywania samochodów, które zdobyły uznanie grupy i klientów w kraju i za granicą.

 

Firma Yuhang doskonale zna siłę jakości.W ciągu ostatnich kilku lat firma nawiązała przyjazne i długoterminowe stosunki współpracy ze znanymi krajowymi firmami deren, Yitian, Guotai, Yilan i Fanya.Stał się również dostawcą rezerwowym niektórych krajowych fabryk maszyn i partnerem spółdzielczym w nowej fabryce grupy pojazdów energetycznych.

 

„Na niebie podnosi się fala, a Yang Fanzheng jest w tym czasie”.Yuhang wprowadza nowy wygląd.Patrząc w przyszłość, pracownicy firmy będą nadal realizować cel „zorientowanych na ludzi, niezależnych innowacji”,

 

przyspieszyć tempo rozwoju, w integracji rozwoju, we współpracy w silnej, w pełni sprinterskiej jakości high-end.Firma Yuhang stała się liderem kariery w branży automatycznej modyfikacji i poczyniła ogromne postępy.

 

 

Chiny Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd. profil firmy 0

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Istniejemy od 2009 roku, zajmujemy powierzchnię 6000 metrów kwadratowych.

Mamy badania i rozwój, które mogą wytwarzać produkty zgodnie z indywidualnym życzeniem.

Roczny wolumen naszej działalności to ponad 5 milionów.

 

Chiny Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd. profil firmy 0

Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd. Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd.
1 2
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : TATA.MEILA

Ilość pracowników : 120~200

Coroczne wyprzedaże : 3M-5M

Rok założenia : 2015

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Changzhou Yuhang Auto Accessary Co., Ltd. Certyfikaty